Протигази ГП

 
В данній рубриці пропонуємо придбати цивільні протигази! Компанія "Спецтехпром" займається реалізацією протигазів ГП оптом та вроздріб. В асортименті: протигаз ГП-7, цивільний ГП-7, ізолюючий протигаз ГП-9, протигаз із шоломом-маскою ШМП з фільтром комбінованим типу ФК-5М, протигаз цивільний з маскою МГП 17 і фільтром ДОТ М 460 А1В1Е1K2СО 15 SX, ГП-7 з маскою ППМ-88 і коробкою, яка фільтрує ГП-7К, з маскою МАГ і фільтром «ДОН». Протигаз - це максимальний і надійний захист органів дихання, зору, шкіри обличчя та запобігання потраплянню отруйних речовин у дихальні шляхи та видимі слизові оболонки. Можливе повернення в разі браку товару. Доставка будь-якими транспортними компаніями по Україні. Можлива доставка за кордон!
 
 
 
 
Географічна діяльність нашої фірми — це вся територія України, Росії, Білорусії та інших країн СНД. Умови доставки обговорюються індивідуально залежно від об’ємів замовлення (власним транспортом або перевізниками). Запрошуємо оптових покупців та дилерів аптек, магазинів, великих підприємств до вигідної співпраці!
 

"Спецтехпром" - производитель средств индивидуальной защиты №1 в Украине"

 

Контакти

Медичні маски, респіратори, захисні костюми Л-1, протигази ГП-7, ізолюючі протигази ГП-9
(основний офіс)

39600, Україна, Полтавська, Кременчук, вул.Київська, будинок 3а
  • +38053 (066) 321XX

Наша компанія

Бізнес-місія компанії Спецтехпром - стабільне забезпечення медичного ринку сучасними та якісними медичними засобами захисту органів дихання! Завдяки нашій злагодженій та наполегливій праці ми набули великого досвіду в оптовій реалізації медичних масок та протигазів гп-7. Всі індивідуальні засоби захисту…
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create