Медичні маски: технологія виробництва

Одноразові медичні маски на сьогодні - це дуже практична та зручна річ, яка використовується не лише працівниками медичних закладів, але й у побуті. Одноразові маски є надійним захистом від грипу та інших хвороб, які передаються повітряно-крапельним шляхом. Також їх застосовують як захист від пилу чи при роботі з малотоксичними побутовими речовинами (фарби, лаки, миючі засоби з різкими запахами).

Якщо ж говорити про технологію виготовлення медичних масок, то умовно її можна розділити на два етапи. На першому етапі створюється заготовка медичної маски без петлі на вуха. Цей етап передбачає формування майбутнього виробу: регулювання відповідного розміру маски, а також вираховується положення гофрування. Розпочинається етап з виготовлення нетканих заготовок. Цей процес реалізується автоматично. Заготовка, яка складається з декількох шарів нетканих матеріалів, пропускається через агрегат, в якому до заготовки вставляється носовий дріт. Для виготовлення масок використовують неткане полотно Спанбонд та Мелтблаун. Полотно викладається у три шари: Спандбонд - Метблаун - Спанбонд. Обробка країв виробу здійснюється ультразвуком. На цьому ж етапі відбувається кріплення носового дроту. Після цього матеріал піддається гофруванню. На цьому етапі здійснюється облік заготовок для майбутньої медичної маски.

Другий етап. На цьому етапі завершується виготовлення медичних масок та здійснюється кріплення вушних петель. Заготовка потрапляє до зажимних кареток, де до неї кріпиться еластична стрічка або неткана стрічка для зав’язок. Виріб готовий. Тоді готова медична маска потрапляє на конвеєр, де відбувається її упаковка.

Як бачимо, процес виготовлення медичних масок є повністю автоматизованим, що дозволяє виготовляти їх великими партіями. Готові маски упаковуються в фірмові картонні коробки по 50 штук. Термін зберігання - 5 років.

Варто додати, що для сучасності та привабливості масок виробники можуть давати кольорове забарвлення або навіть малюнок. Принтовані медичні маски, як і спецодяг для лікарів, користуються широкою популярністю, оскільки мають не лише привабливий та стильний вигляд, але й можуть стати візиткою того чи іншого медичного або спеціалізованого закладу. Тому на сьогодні навіть медична маска є стильною та сучасною.

Компанія "Спецтехпром" реалізує усе для захисту Вашого обличчя (та не тільки) від хвороб, які передаються повітряно-крапельним шляхом, шкідливих речовин. Ми продаємо медичні маски, респіратори, захисні костюми та протигази. Наша продукція є якісною та має заключення Державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Можливе як оптове, так і роздрібне замовлення з доставкою по всій Україні.