Наскільки ефективні медичні маски при інфекційних захворюваннях?

Грип та ГРВІ не можна назвати складними захворюваннями. Але тільки в тому випадку, якщо не йдеться про епідемію. А останнім часом ми все частіше чуємо про «свинячий», «пташиний» або «гонконгський» грип. Погодьтеся, хворіти завжди неприємно. Тому ми все частіше користуємося різноманітними засобами захисту. Перше, що спадає на думку, медична маска.

Види медичних масок. Почнемо з найпростіших. Одноразові медичні маски можуть бути або паперовими, або тканинними. Купити їх можна в будь-якій аптеці. Коштують вони копійки. У такій масці ви будете в цілковитій безпеці протягом двох годин. Але не більше. Потім маска просочиться вогкістю і швидше нашкодить, ніж допоможе.

Наступний вид масок коштує дорожче, але і користуватися ними можна протягом 4-6 годин. Пролонгований захист досягається завдяки спеціальному просоченню.

Якщо немає маски, підійде звичайний респіратор. Його перевага в тому, що він щільно прилягає до обличчя. Крім того, змінювати його можна після 24 годин використання. Але істотний недолік респіратора в тому, що він ускладнює дихальний процес і не підійде хворим з кашлем або нежиттю.

Саморобна маска також захистить від інфекції. Її можна зшити з чотирьох шарів марлі. Але не забувайте про щоденне прання і двостороннє прасування кожні дві години.

Якісні маски медичні пропонує інтернет-магазин «Спецтехпром». Оптом чи вроздріб. Доставка в будь-який регіон країни в найкоротші терміни.

Як користуватися? Перш за все, запам'ятайте, що на вулиці і в приміщенні використовують різні маски. Вона повинна так «сидіти» на обличчі, щоб не було щілин для проникнення вірусів. Доторкнулися до маски брудними руками - викидайте. Зняли одноразову маску - більше не одягайте. Не забувайте також ретельно вимити руки з милом після того, як зняли маску. І в жодному разі не торкайтеся до вже використаних масок. Адже після застосування вони із засобу захисту перетворюються на справжню вірусну бомбу.

Як правильно носити маску? Вірніше, в яких випадках? Коли доглядаєте за хворим. Саме ви повинні одягнути маску, адже хворому і так важко дихати. При вході в громадські місця, там завжди багато народу, отже, підхопити інфекцію набагато простіше. І не забувайте побільше бувати на свіжому повітрі. Вітер відносить бактерії і мікроби. Але, якщо поруч з вами буде прогулюватися людина з ознаками хвороби, обов'язково одягніть маску. Захистіть себе. Адже краще попередити хворобу, ніж потім боротися з нею.

Де купити маски медичні? Компанія «Спецтехпром» спеціалізується на продажу медичних масок, респіраторів і захисних костюмів. Якість продукції відповідає технічним нормативам, зазначеним у паспорті. Ціна на такі важливі засоби захисту вас точно порадує.

Медичні маски від «Спецтехпрому» - це три шари високоякісного нетканого матеріалу. У них передбачено антибактеріальний фільтр. Маски зручні у використанні завдяки вушним резинкам.

Не нехтуйте своїм здоров'ям - його за гроші не купиш!