Респіратори медичні: різновиди і застосування

Спочатку респіратор був винайдений для захисту дихальних шляхів від бактерій, вірусів, пилу. Використовують його в багатьох сферах життєдіяльності. Наприклад, на хімічному виробництві - це надійний захист від шкідливих випарів і домішок. Широко застосовують респіратор у військових навчальних центрах, науково-дослідних лабораторіях. Але нас більше цікавить медичний респіратор. Саме про нього і піде мова.

Як влаштований респіратор? По суті, нічого складного - напівмаска і фільтруючий елемент. Саме він відповідає за очищення повітря, яким ви дихаєте. Розрізняють фільтри різної потужності. Вони залежать від того, для чого цей респіратор призначений. Крім того, респіратор може бути одно- або багаторазовим.

Респіратори медичні. Воістину, немає межі досконалості. Так і з медичними респіраторами. Вони пройшли досить довгий шлях перетворень і вдосконалення, але продовжують перетворюватися досі. Основна їхня відмінність від своїх аналогів, задіяних в інших сферах, полягає в тому, що вони надійні, гігієнічні, мають малу вагу і не впливають на процес природного дихання.

Купити маску-респіратор можна в інтернет-магазині бізнес-компанії «Спецтехпром».

Використання медичних респіраторів. Найчастіше без цього пристрою не обійтися, коли пацієнту потрібна примусова вентиляція легенів. За допомогою медичного респіратора в організм надходить очищене, насичене киснем повітря. Такий апарат застосовують у випадках невідкладної допомоги для реанімації пацієнтів різного віку.

Відомо кілька різновидів респіраторів. Усе залежить від специфіки використання і конструкції. Зокрема, розрізняють класичні, «залізні легені» і кірасні. Єдине, що об'єднує всі моделі - подача повітря. Вона здійснюється під тиском.

Вентиляція легенів проводиться або через трахею, або через трахеосистему. Залежно від цього, тиск повітря збільшується або зменшується. Якість медичних респіраторів відповідає особливим стандартам.

Бізнес-компанія «Спецтехпром» гарантує повну відповідність продукції всім технічним нормам.

Маска-респіратор. Так в медицині називають маску, яка поставляє кисень в дихальну систему. Крім того, спеціальне захисне пристосування, яке надягають на обличчя, також називають респіратором. Воно має комплекс фільтрів, які перешкоджають попаданню в організм отруйних випарів, вірусів, хвороботворних бактерій.

Де купити маску-респіратор? Після всього вище вказаного, зрозуміло, що маска-респіратор, без перебільшення, рятує людські життя. Тому, відповідь однозначна - тільки ТзОВ «Спецтехпром». Це надійний і перевірений виробник. Клієнти компанії, які скористалися її пропозиціями, одностайні в думці, що тут тільки якісна продукція за доступними цінами.

«Спецтехпром» - вигідне співробітництво, багатий асортимент, оптові ціни!