Захисні маски, захищаючи твоє здоров'я, дозволять тримати себе в формі

В наш час просто не можна уявити дії людини без використання хімічних речовин, які дуже шкідливо впливають на організм своїми властивостями. Таким чином, збільшується кількість небезпечних та надзвичайних ситуацій. На жаль, ми вже не в стані щось змінити, адже людина завжди прагне до вдосконалення технологій, тому потрібно слідкувати за собою і своїм здоров'ям в таких умовах, яких ми проживаємо.

Для того, щоб вберегти себе від вірусних інфекцій, потрібно використовувати якісні і сучасні засоби індивідуального захисту. Однією з форм такого захисту є захисні маски. При їхньому використанні ви зможете бути спокійними за власне життя і безпеку. Особливо лікарі рекомендують під час епідемії маски носити в місцях масового скупчення людей або ж при відвідуванні хворого.

Щодо використання захисних медичних масок, організація охорони здоров'я надає певні рекомендації, а саме:

  •  маска повинна щільно закривати рот і ніс, не залишаючи проміжків, а також ретельно закріплюватися на обличчі;
  • намагайтеся не торкатися уже закріпленої маски, якщо ж це сталося, ретельно вимийте руки з милом або спиртним засобом;
  • вологу маску потрібно завжди змінювати на нову, суху;
  • повторно одноразову маску використовувати не можна;
  • використану маску негайно потрібно викинути у смітник.

Захисні маски, які пропонує компанія “Спецтехпром”, забезпечують ефективний рівень фільтрації від бактерійного забруднення, максимально знижують вірогідність інфікування. Медична маска виготовлена відповідно до європейського стандарту. Вона містить три складки тканини та вшиту проволоку, завдяки якій здійснюється повне облягання носа маскою. Проволка, вставлена в пластикову смужку, запобігає скрученню й зламу маски. Кріплення маски здійснюється за рахунок завушних петель. Ефективність її фільтрації складає 95%, що дає привід говорити про її надійність. Такі маски доступні кожному і дуже прості у використанні. Медичні маски нашої компанії гігієнічні, зручні, естетичні та не викликають подразнення шкіри обличчя. Вони використовуються в медицині, косметології, побуті, а також на виробництві.
Фірма “Спецтехпром” пропонує своїм клієнтам захисні маски лише високої якості, що забезпечують 100% захист органів дихання. Це підтверджують наявні сертифікати якості та реєстраційні документи.

“Спецтехпром” — це надійний постачальник медичних масок на ринку України. Тому запрошуємо Вас на нашу інтерент-сторінку, щоб зробити вдалу і корисну покупку для підтримки свого здоров'я. Бережіть себе завжди і всюди! І пам'ятайте, лише ви самі здатні запобігти хворобі, підібравши правильну профілактику.