Хочете зберегти свою шкіру від отруйних речовин? Вибирайте захисний костюм л-1

Всі ми розуміємо, що на теперішній час слово “небезпека” для нас є не таким вже й далеким. Адже умови, в яких ми зараз проживаємо дійсно в будь-який момент можуть завдати нашому здоров'ю шкоди. Життєвий досвід людини показує, що шкоду людині може нанести будь-яка діяльність, а особливо небезпечні умови проживання.

Всі засоби індивідуального захисту призначені для того, щоб забезпечити виконання певного завдання в непрацездатних умовах. Здебільшого вони використовуються у військовій сфері. Проте останнім часом подібні речі повинні бути в кожному домі. Аби захистити свою шкіру від будь-якого зараження, використовуйте захисний костюм л-1 від компанії “Спецтехпром”.

Застосування такого костюма можливе при роботі в умовах великого зараження радіоактивними й отруйними речовинами та бактеріальними засобами, а також при виконанні дегазаційних, дезактиваційних і дезінфекційних робіт. До складу захисного костюма л-1 входять: сорочка з капюшоном, штани із чоботами, двопальцеві рукавиці. Температурний діапазон застосування захисного костюма л-1 — від -40°C до +36°C. Так як він виготовлений з прогумованої тканини, можете бути впевнені, що ваші шкірні покриви будуть надійно захищені від раптових надзвичайних ситуацій. Але пам'ятайте, що він не призначений для робіт пов'язаних з пожежею. Його позитивною характеристикою є також те, що після обробки, його можна використовувати багато разів.

Проте для того, щоб захистити себе від теплового удару і досягти тривалого використання захисного костюма, його треба одягати правильно. Перш за все, одягати його потрібно на незараженій території в певній послідовності:

1. Штани з чоботами.
2. Сорочка з капюшоном.
3. Протигаз.
4. Капюшон.
5. Рукавиці.

Лише при правильній послідовності одягання костюма, ви досягнете найефективнішого захисту вашої шкіри. Не забувайте також, що після тривалого перебування на зараженій місцевості не можна торкатися незараженими частинами тіла зовнішньої частини захисного костюма л-1.

Компанія “Спецтехпром” подбала про те, щоб люди відчували себе захищеними в надзвичайних ситуаціях і в непрацездатних умовах. Костюм виготовлений таким чином, щоб в ньому можна було вільно пересуватися. Потрібно просто підібрати правильний розмір. Тому не бійтеся за якість наших товарів, адже вони сертифіковані Держстандартом України по системі сертифікації УкрСЕПРО. Захистіть себе і своїх рідних. Обирайте правильний захисний одяг.

Для того, щоб замовити захисний костюм л-1, потрібно зайти до нашого інтернет-магазину і зробити замовлення або просто зателефонувати за контактним номером компанії.