Про нас

Бізнес-місія компанії Спецтехпром - стабільне забезпечення медичного ринку сучасними та якісними медичними засобами захисту органів дихання!

Завдяки нашій злагодженій та наполегливій праці ми набули великого досвіду в оптовій реалізації медичних масок та протигазів гп-7.

Всі індивідуальні засоби захисту сертифіковані Держстандартом України по системі сертифікації УкрСЕПРО, що підтверджують відповідні сертифікати встановленого зразка та гігієнічні висновки МОЗ Укаїни.

Протигаз ГП-7 - надійний захист дихальних шляхів та обличчя від впливу шкідливих речовин!

Протигаз ГП-7, купити який ви можете у нас, орієнтований на захист органів дихання, обличчя та очей людини від радіоактивних, отруйних речовин у вигляді аерозолю, пари, біологічних (бактеріальних) засобів, які можуть бути присутніми у повітрі.

Протигаз ГП-7 забезпечує максимальний захисний рівень. Маска може не зніматися близько 12 години, необхідно лише замінювати фільтропоглинаючу коробку після відпрацювання. Протигаз володіє всіма необхідними якостями згідно ГОСТ стандарту України.

ТзОВ Спецтехпром - це надійний та перевірений виробник, який забезпечує своїх клієнтів якісною продукцією в будь-якій кількості та за доступними цінами. Також для постійних оптових клієнтів ми гарантуємо гнучкі знижки на противогаз ГП-7 та медичні маски.

Географічна діяльність нашої фірми — це вся територія України, Росії, Білорусії та інших країн СНД. Умови доставки обговорюються індивідуально залежно від об’ємів замовлення (власним транспортом або перевізниками).

Запрошуємо оптових покупців та дилерів аптек, магазинів, великих підприємств до вигідної співпраці!

 
 

"Спецтехпром" - производитель средств индивидуальной защиты №1 в Украине"

 

Контакти

Медичні маски, респіратори, захисні костюми Л-1, протигази ГП-7, ізолюючі протигази ГП-9
(основний офіс)

39600, Україна, Полтавська, Кременчук, вул.Київська, будинок 3а
  • +38 (050) 49791XX

Наша компанія

Бізнес-місія компанії Спецтехпром - стабільне забезпечення медичного ринку сучасними та якісними медичними засобами захисту органів дихання! Завдяки нашій злагодженій та наполегливій праці ми набули великого досвіду в оптовій реалізації медичних масок та протигазів гп-7. Всі індивідуальні засоби захисту…
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create